gok@gokgorzyce.pl

gok@gokgorzyce.pl

“Pozytywnie Skopani” znowu w Gorzycach

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
“Pozytywnie Skopani” ponownie w Gorzycach
2 kwietnia 2022 (sobota), godz. 17.30
Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach zaprasza na najnowszą propozycję teatralną grupy „Pozytywnie Skopani”. Zespół działający przy Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu po dwóch latach przerwy proponują kolejny spektakl.
Biletem wstępu na gorzyckie przedstawienie nie będzie tradycyjna papierowa wejściówka. Naszych widzów w ramach biletu prosimy o przyniesienie jakichkolwiek produktów higienicznych, potrzebnych naszym gościom z Ukrainy. Poniżej podajemy przygotowaną listę niezbędnych rzeczy. Zapraszamy!!!!!
Do tej pory widzowie „Pozytywnie skopanych” przyzwyczajeni byli do sztuk autorstwa Juliusza Machulskiego, mowa tu o „Next Ex” i „Matka Brata Mojego Syna” wystawianych już przez „Pozytywnie Skopanych”. Tym razem przyszedł czas na komedię „Szał Ciał”.
Spektakl „Szał Ciał” jest o… miłości. Nie jest to jednak ckliwe i przesadzone roman-tycznie widowisko. Jest tu dużo sytuacyjnych gagów, zabawnych dialogów i… nieoczekiwanych zwrotów akcji! W tle jednak rzeczywiście cały czas króluje miłość dwóch par – dojrzałego męża i żony, z których jedno z nich chce rozwodu oraz zwariowanej autostopowiczki zakochanej w swoim uroczym chłopaku, którego nie widziała od sześciu miesięcy. Spektakl pokazuje, że prawdziwe uczucie jest w stanie przetrwać wszystko, nawet pewne niedogodności losu i odsłania to, co w nas najważniejsze…
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.