793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI

ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI

  • Dodano
  • 2017-11-10
  • 1 Likes

  • -
  • 2017-11-10 - 2017-11-11
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wójt Gminy Gorzyce zaprasza na uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości.

Na wieczornicę – zgodnie z wieloletnią tradycją – zaprasza Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka.

Główne uroczystości gminne rozpoczną się w Trześni. O godz. 9.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny. Po niej delegacje, reprezentanci samorządu, szkół, organizacji przejdą pod obelisk poświęcony Obrońcom Ojczyzny.

Oprawę artystyczną wydarzenia przygotowują uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. S. Jachowicza w Furmanach.

W Gorzycach uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00. Msza św. zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Św. Andrzeja Boboli i Franciszka Salezego. Po niej delegacje złożą kwiaty przy pomniku „Poległych w I Wojnie Światowej” na Cmentarzu Parafialnym w Gorzycach oraz przy kaplicy błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Na okolicznościowy program artystyczny zapraszają uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach.

We Wrzawach również o godz. 11.00 w kościele parafialnym odprawiona zostanie msza w intencji ojczyzny. Po niej na patriotyczną akademię do Domu Kultury we Wrzawach zapraszają uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół we Wrzawach, pracownicy DK Wrzawy oraz OSP Wrzawy.

Wieczorem o godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury  zaprasza na program okolicznościowy przygotowany przez Orkiestrę Dętą GOK Gorzyce. W koncercie udział weźmie delegacja z gminy Linia. W programie m. in. Podziękowanie darczyńcom za okazaną pomoc mieszkańcom gminy Linia.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ułatwienia