793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

WĘDROWIEC

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nowi wykonawcy, nowa aranżacja, ale muzyka i teksty wciąż te same i przesłanie to samo – ponadczasowe. Po wielu miesiącach wytężonej pracy pod okiem instruktorów, Krystiana Cieślaka i Krzysztofa Kapały, młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne w placówkach GOK Gorzyce, wykorzystując swój wielki talent, ponownie nagrała piosenki z repertuaru „Concordisu”. Do tego zestawu dołączone zostały też inne utwory religijne, współtworzone przez pracowników GOK.

„Concordis” powstał na przełomie lat 80. i 90. XX w. przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. Zespół tworzyli młodzi ludzie, głównie uczniowie tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Po niemal 30 latach w nowej i uzupełnionej aranżacji muzycznej repertuar zespołu powraca na płycie zatytułowanej „Wędrowiec” .

17 listopada br. w Środowiskowym Domu Kultury odbyła się promocja płyty. Widowisko muzyczno-wizualne obejrzało ponad 100 osób, każdy z widzów otrzymał również płytę z zarejestrowanymi utworami.

Wydarzenie współfinansowane było ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 realizowanego przez Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.