793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

PODZIĘKOWANIE

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wójt Gminy Gorzyce i Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, ofiarodawcom za uczestniczenie a tym samym wsparcie IV Igrzysk Mikołajkowych . Państwa wola współpracy i uprzejmość oraz ofiarność były dla nas bardzo pomocne w tworzeniu i organizowaniu imprezy.
Za dotychczasową efektywną współpracę chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować. Pomoc, jaką Państwo nam zaoferowali jest bezcenna i niewątpliwie jest przykładem współpracy lokalnych przedsiębiorców z samorządem, co z pewnością wpływa na promocję kulturalną, jak również gospodarczą naszego regionu.
Już dziś zachęcamy do współpracy promocyjnej wszystkie zainteresowane firmy oraz podmioty gospodarcze chcące pokazać swoją markę poprzez udział w przedsięwzięciach realizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zachęcamy do współpracy. Być może dzięki Państwa uczestnictwu i wsparciu, będziemy mogli cieszyć się z wysokiego poziomu organizowanych imprez.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.