793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

NOC BIBLIOTEK

NOC BIBLIOTEK

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

NOC BIBLIOTEK to ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo i biblioteki. W tym roku miało miejsce trzecie wydanie tej akcji, a Biblioteka w Trześni była jej debiutantem.

“CZYTANIE PORUSZA” pod takim hasłem 1352 biblioteki i kilkadziesiąt filii (w tym nasza 🙂 ) zorganizowały dla swoich czytelników wyjątkową noc.
W Trześni akcja odbyła się w nocy z 2 na 3 czerwca (z piątku na sobotę) w godzinach 20.00 – 8.00 i wzięło w niej udział 12 osób. Kolację i śniadanie zapewniła dzieciom firma WIT-BUD z siedzibą w Trześni, za co serdecznie dziękujemy jej właścicielom ANI i WITKOWI RĘKASOM.

Co można robić nocą w bibliotece? Oprócz samego snu, integrowaliśmy się bawiąc, czytając, robiąc zdjęcia, kręcąc filmiki, pozując do obrazu, szukając skarbów wśród półek… Zawiązaliśmy nowe znajomości, spędziliśmy wesoło czas, nie wyspaliśmy się, ale może bardziej zbliżyliśmy się do książek i samej biblioteki (?)
Dziękuję serdecznie rodzicom dzieci uczestniczących w NOCY BIBLIOTEK za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Wasze dzieci są niezwykłe. Mam nadzieję , że za rok znów spędzimy noc w bibliotece.

                                                                                                                           Katarzyna Góralska

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ułatwienia