793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

NASZE LAUREATKI

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jednym z elementów działalności Gminnego Ośrodka Kultury jest udział w przeglądach i konkursach. Celem tych spotkań jest rozwijanie zdolności artystycznych, wrażliwości i kultury scenicznej, umożliwienie młodym wykonawcom prezentacji
i konfrontacji swoich osiągnięć.
W listopadzie młodzi wokaliści uczęszczający na zajęcia muzyczne do Domu Kultury w Sokolnikach, prowadzone przez Krzysztofa Kapałę brali udział w dwóch konkursach muzycznych:
– w dniu 16 listopada w XV Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego organizowanym w Rzeszowskim Domu Kultury.
-w dniu 29 listopada w XII edycji Konkursu „Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców” organizowanym w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.
Każdy z tych Konkursów zgromadził ponad 100 uczestników pragnących poznać tajniki występów scenicznych przed szeroką publicznością. Niektórzy z naszych młodych artystów wrócili z nagrodami. Ci, którym się nie udało będą mieli swoją szanse następnym razem. W tym roku z nagrodami wróciły;
– na rzeszowskim festiwalu III miejsce /w swojej kategorii wiekowej / zdobyła Weronika Kowalczuk. – w Nowej Dębie GRAND PRIX – główną nagrodę zdobyła Emilia Bryła, zaś III miejsce /w III kategorii wiekowej/ zdobyła dla Rozalia Nowak.
Gratulujemy laureatkom i ich opiekunowi artystycznemu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.