793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

III ZLOT FURMANEK

III ZLOT FURMANEK

  • Dodano
  • 2018-07-22
  • Furmany
  • Likes

  • 15:00:00 -
  • 2018-07-22 - 2018-07-22
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zapraszamy woźniców, którzy chcieliby wziąć udział w III Zlocie Furmanek  w Furmanach do rejestracji. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.gminagorzyce.pl. Wystarczy go wypełnić i odesłać na adres poczty elektronicznej: promocja_gmina@gminagorzyce.pl

Dla uczestników zlotu organizatorzy przygotowali liczne nagrody. Cenne upominki i puchary czekają na zwycięzców konkursów sprawnościowych dla woźniców. Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla najmłodszego  i najstarszego woźnicy. Ulubionego woźnicę wybierze również publiczność.

Udział w zlocie jest bezpłatny. Za zgodą woźniców osoby zainteresowane będą mogły przejechać się bryczkami po wyznaczonej trasie wiodącej przez najładniejsze zakątki Furman.

Zlot Furmanek odbędzie się w niedzielę 22 lipca, początek o godz. 15.30. Imprezę tradycyjnie rozpocznie dekoracja koni pamiątkowymi flo.

Tegoroczna zabawa będzie odbywała się w stylu country. Organizatorzy zachęcają uczestników do ubrania się tego dnia w stylowe stroje. Najładniejsze przebrania zostaną nagrodzone. Podczas imprezy odbędzie się m.in. pokaz mody w stylu country przygotowany przez koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia.

Organizatorzy zapraszają również pełnoletnich panów do wzięcia udziału w konkursie Mistrz Grilla 2018. Do męskich zmagań kulinarnych mogą zgłaszać się trzyosobowe zespoły  np. reprezentanci OSP, stowarzyszeń wędkarskich, grup nieformalnych itp. Zgłoszenia należy kierować na adres promocja_gmina@gminagorzyce.pl  w terminie do 20 lipca br. Ilość miejsc ograniczona.

 

PROGRAM

15.30           – otwarcie III Zlotu Furmanek

16.00

– dekoracja koni, uroczysty korowód furmanek

– program artystyczny przygotowany przez GOK Gorzyce

– zabawy i konkursy

konkursy dla woźniców

pokaz mody w stylu country

konkurs na najlepsze przebranie w stylu country

męskie zmagania kulinarne o tytuł Mistrza Grilla 2018

19.00 – rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród

19.30 – zabawa taneczna

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ułatwienia