793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

  • Dodano
  • 2020-06-01
  • Likes

  • -
  • 2020-06-01 - 2020-06-05
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zapraszamy do udziału w nietypowym Dniu Dziecka. Tym razem świętowanie przenosimy do Internetu. Koniecznie odwiedzajcie profil „Gorzyce po Godzinach”. Od poniedziałku ruszamy z konkursami.

– Nie możemy zorganizować Dnia Dziecka w plenerze i zaprosić was wszystkich do wspólnej zabawy. Dla waszego bezpieczeństwa zostajemy w przestrzeni internetowej i zapraszamy was na TyDzień Dziecka. Koniecznie śledźcie nasze profile facebookowe, znajdziecie tam mnóstwo propozycji na ciekawe spędzenie czasu. Za każdą z nich kryje się konkurs, a w nim atrakcyjne nagrody – zachęca Leszek Surdy, wójt gminy Gorzyce.

Przez 5 dni na profilu „Gorzyce po Godzinach” będą publikowane filmowe warsztaty tematyczne. Poprowadzą je między innymi Małgorzata Partyka z kwiaciarni Kwiaty ze Smakiem, Karolina Orłowska z pizzerii Maricella, Wojciech Kasak ze stowarzyszenia „Lanca i grupy rekonstrukcyjnej Nieczuja oraz Katarzyna Karp – instruktor w Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzycach.

Każdego dnia zaprosimy was do udziału w konkursie związanym z tematem warsztatów. Będziemy chcieli poznać wasze talenty, czy zobaczyć wasze wiosenne kompozycje z kwiatów i ziół. Miłośnicy kulinariów będą mogli pochwalić się swoją własnoręcznie wykonaną pizzą, zaś ci, którzy lubią militaria będą mogli przygotować swoje własne kałkany. Będziemy was również zachęcać do przygotowania poidełek dla ptaków i ekologicznych domków dla owadów.

Każdego dnia o godzinie 10.00 na profilu „Gorzyce po godzinach” pojawi się inny konkurs. Żeby wziąć w nim udział należy w komentarzu przedmiotowego konkursu zamieścić swoją pracę. Pamiętajcie, aby wcześniej przeczytać regulamin – ten znajdziecie na stronach Urzędu Gminy Gorzyce i Gminnego Ośrodka Kultury. Na jeden konkurs wysyłacie jedną pracę, ale udział możecie wziąć w 5 konkursach, które dla Was przygotowaliśmy.

Swoje zdjęcia i filmy możecie publikować do 8 czerwca do godziny 12.00. Po tym czasie swoją pracę rozpocznie komisja konkursowa, która wszystkie opublikowane prace oceni i nagrodzi. Upominki otrzymają również Ci, których dzieła zdobędą największa liczbę lajków.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ułatwienia