793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

Babiniec on-line

Gminny Ośrodek kultury w Gorzycach, zaprasza na Babiniec on-line. 6 marca 2021 roku godzina 16.00 kanał GOK Gorzyce na YouTube

Babiniec on-line

  • Dodano
  • 2021-03-06
  • 1 Likes

  • 02:45:34 - 02:45:34
  • 2021-03-06 - 2021-03-08
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Od 2016 roku wszystkie panie w okolicach 8 marca były zapraszane do Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach na Babiniec. Szkoda, że w tym roku nie możemy spotkać się na żywo. Niestety z racji pandemii Babiniec w takiej formie, jak dotychczas nie może się odbyć. Co nie oznacza, że zapomnieliśmy o paniach.

 

Wiemy, że nagranie nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, ale już w sobotę o godz. 16.00 zapraszamy do oglądania na naszym kanale YouTube prawie godzinnego materiału filmowego „Babiniec on-line”. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Podobnie jak w latach poprzednich będą niespodzianki muzyczne. Kto i co zaśpiewa jeszcze nie zdradzamy, ale mamy nadzieję, że przygotowane aranżacje muzyczne przypadną paniom do gustu.

 

To nie koniec niespodzianek. Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki czytelnictwa będą mogły zapoznać się z najnowszą kobiecą beletrystkę polecaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną. Będzie też coś o zdrowiu i urodzie, zarówno pod względem wyglądu, jak i sprawności fizycznej. Będzie też mnóstwo nagród do wygrania, wśród nich bony upominkowe oraz książki.

Aby wygrać, trzeba będzie odpowiedzi na pytania wysłać na adres babiniec@gokgorzyce.pl do poniedziałku do godziny 12.  W temacie wiadomości należy wpisać numer pytania, na które udzielamy odpowiedzi (np. „Pytanie nr 1”). W treści wiadomości należy również podać Imię, nazwisko, miejscowość i telefon kontaktowy. Jeden uczestnik udziela tylko raz odpowiedzi na dane pytanie. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ułatwienia