793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

793 830 851

gok@gokgorzyce.pl

Babiniec – Gorączka sobotniej nocy

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Gorączka sobotniej nocy” to tytuł 5. edycji Babińca. W tym roku impreza odbyła się w sobotę 7 marca w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach. Bilety na Babiniec tradycyjnie rozeszły się jak świeże bułeczki. Panie, które wzięły udział w imprezie nie żałowały dwóch godzin spędzonych w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach.

W pełnym niespodzianek muzyczno-tanecznym show wystąpili sołtysi, panie z kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń, członkowie gorzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, urzędnicy i oczywiście pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury. Część taneczną przygotowały Justyna Kuchta we współpracy z Izabelą Czerwonką.

Podczas Babińca ubrania na każdą okazję zaprojektowane przez Justynę Gamoń-Wesołowską zaprezentowały mieszkanki gminy Gorzyce.

Podczas imprezy można było wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez m.in.: Pensjonat pod Pieprzówkami, Mary Kay – Kreacja Piękna, LR, Souvre, Annę Środek z salonu fryzjerskiego „Szalone Nożyczki, Oriflame, Pizzerie Maricella, Pizzerie Bazylia, Studio kosmetyczne Angela, Renatę Sendrowicz – rękodzieło artystyczne oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach i Urząd Gminy w Gorzycach.

Zdjęcia Katarzyna Karp – GOK Gorzyce

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.